• Telefon: 0 542 599 07 00 | Email: ecsyapidekorasyon@gmail.com | Adres: Cumhuriyet Mah. Açan Sok. No:12 Üsküdar/İSTANBUL

Hakkımızda

1987 yılından bu yana yapı sektöründe hizmet veren Ecs Yapı Dekorasyon, 2008 yılından itibaren “PVC Gergi Tavan”, “Dekoratif Ahşap Paneller” ve “Paslanmaz Mesh/Tekstür” alanlarında çözüm önerileri ile oluşturulan tasarımların satış ve uygulanmalarını görev edinmiştir.

Bu misyonu gerektiği şekilde yerine getirebilmek için; müşterilerimizin beklentilerini eksiksiz olarak anlamak, değerlendirebilmek ve gerekli tüm aksiyonları almak öncelikli görevimizdir.

2013 yılı içerisinde bu faaliyetlerimizi; Türk lider mimar/yapı kuruluşlarına tanıtmak ve ülkemiz yapı sektörüne katkıda bulunmaktır. Bu amaçla oluşturduğumuz eğitimli montör ekibimiz ile, 5000 m2’ye kadar siparişlerin 4 hafta içerisinde teslimini yapabilecek şekilde organize olmaktayız.

Bunun yanı sıra, aynı faaliyetlerimizi Türki Cumhuriyetleri, Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu bölgelerinde yaygınlaştırmayı da hedeflemekteyiz.

Bu misyonumuzu yerine getirebilmek ve yeni vizyonlar oluşturmayı “Ecs Yapı Dekrasyon Ltd. Şti.” Yönetim Kurulu ilke edinmiştir.

”Biz; Türkiye’nin En Geniş Gergi Tavan İçeriğine Sahip Markasıyız…”

Kalite Politikamız

”Yüksek Çözünürlükte Kaliteli Baskı, Zamanında Teslimat, Hızlı Çözüm, ve %100 müşteri memnuniyeti.”